OUR VISION

VİZYONUMUZ
2002 Senesinde kurulmuş olan TRİO ELEKTRONİK SES, IŞIK ve GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ sektörel deneyimine 1996 senesinde başlamış olup, günümüze gelindiğinde dünya çapında alanında lider markaların profesyonel ses ve ışık sistemlerinin distribütörlüğünü bünyesinde barındırarak sektördeki varlığını dinamik ve seçkin bir ekiple ve başarılı projelerle perçinlemektedir.
Gerek yurt içi, gerekse Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Rusya, Makedonya, KKTC ve Libya gibi ülkelerde yurt dışında gösterdiğimiz faaliyetlerde çalışma alanları ile ilgili projelerin planlama ve uygulamalarını yürütmekteyiz.
TRİO temsil ettiği ve ithalatını gerçekleştirdiği markaların ürünlerini müşterileriyle buluştururken, müşteri memnuniyeti odaklı bir perspektiften bakarak ticari değerler ve uluslararası standartlarda satış gerçekleştirmeyi ve satış sonrası hizmet ağı sunmayı hedeflemiştir.
Müşteri memnuniyetini sunduğu ürün ve sağladığı hizmetin kalitesiyle paralel bir bağlamda arttırmayı amaçlayan TRİO ekibindeki mühendislerinin, tasarımcılarının, teknik uzmanlarının ve satış personelinin verdiği eğitim seminerleriyle en yüksek seviyeye çıkarmayı görev edinmiştir.

MİSYONUMUZ
İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterinin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkartmak.
Yenilikçi ve yaratıcı iletişim çözümleri ile müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratmak ve kaliteyi ana ilkemiz belirlemek.

TRIO ACOUSTIC MÜZİK SİSTEMLERİ

Adres : Yakut Cad. Yeşim Sitesi 15b blok kat:2 D.6 Ataşehir/İSTANBUL
Telefon : +90 216 469 83 35
E-mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

E-POSTA ABONELİĞİ

TRIO ACOUSTIC yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz
  • Facebook
  • Twitter